تهران، سیدخندان، خیابان میرمطهری، پلاک ۳۸، واحد ۷۱
021-88514651
پشتیبانی
09367951354

درباره دیجی‌هربز

سامانه جامع بازار گیاهان دارویی ايران

سامانه جامع بازار گیاهان دارویی ايران (Digiherb.com) به عنوان اولین بازار آنلاین عمده فروشی (B2B) گیاهان دارویی ایران محسوب می شود که با نظارت و همکاري دفتر طرح ملی گیاهان دارویی وزارت جهاد کشاورزی ايران به عنوان مرجع معتبر قیمت‌گذاری برای فعالان بازار گیاهان دارویی شناخته و راه‌اندازی شده است.

این سامانه حلقه اتصال بین عرضه کنندگان (کشاورزان، بهره برداران و تامین کنندگان) و خریداران گیاهان دارویی است و قصد دارد يکي از دغدغه هاي اصلي صنعت گياهان دارويي و معطر را در جهت تامین مواد اولیه باکیفیت و قیمت مناسب برطرف نمايد. سامانه جامع بازار گیاهان دارویی ايران با کم کردن فاصله تولید تا مصرف و بهسازی زنجیره عرضه، یک فضای تعاملی ایجاد می کند که تامین و فروش محصولات با کيفيت و حاشیه سود مناسب رقم بخورد. اين سامانه با امکان دريافت سفارشات خريد، اطلاعات صحيح در اختيار کشاورزان قرار مي دهد تا همواره بين عرضه و تقاضا تعادل وجود داشته باشد و از نوسانات شديد قيمت ها که به همه فعالين اين بخش ضربه مي زند، جلوگيري خواهد نمود.
همچنین این سامانه با ارائه اطلاعات دقیق علمی، فنی و اقتصادی در مورد هر یک از گیاهان دارویی و معطر مهم و تجاری، سعی دارد سطح معلومات فعالین این عرصه را ارتقاء دهد. اين سامانه با امکان دريافت سفارشات خريد، اطلاعات صحيح در اختيار کشاورزان قرار مي دهد تا همواره بين عرضه و تقاضا تعادل وجود داشته باشد و از نوسانات شديد قيمت ها که به همه فعالين اين بخش ضربه مي زند، جلوگيري خواهد نمود. همچنین این سامانه با ارائه اطلاعات دقیق علمی، فنی و اقتصادی در مورد هر یک از گیاهان دارویی و معطر مهم و تجاری، سعی دارد سطح معلومات فعالین این عرصه را ارتقاء دهد.

سامانه جامع بازار گیاهان دارویی ايران خدمات زیر را با قدرت و افتخار ارائه می نماید:

مزيت‌های رقابتی دیجی‌هربز

ماموريت

سامانه جامع بازار گیاهان دارویی ايران قصد دارد حلقه اتصال بین عرضه کنندگان (کشاورزان، بهره برداران و تامین کنندگان) و خریداران گیاهان دارویی را فراهم نموده و با قیمت گذاری منصفانه بر اساس کيفيت محصولات و ايجاد تعادل بين عرضه و تقاضا، از نوسانات شديد قيمت ها که به همه فعالين اين بخش ضربه می زند، جلوگيری نمايد. اين سامانه می خواهد مشاور امين کشاورزان، صنعتگران و بازرگانان داخلی و بين المللی گياهان دارويی باشد.